O nas

25 lat IOW trade w polsce

Ponad 30 lat IOW TRADE w polsce

Firma IOW TRADE Sp. z o.o. została założona w 1993 roku. Już od ponad 30 lat jesteśmy liderem w Europie Centralnej i Wschodniej w zakresie sprzedaży i dystrybucji podzespołów napędowych, filtracji przemysłowej, hydrauliki siłowej i napędów przemysłowych. Współpracujemy zarówno z dużymi producentami o międzynarodowym zasięgu, jak i z mniejszymi lokalnymi firmami. Nasze produkty znajdują zastosowanie m.in. w sektorach maszyn budowlanych, rolniczych, kopalnianych, kolejowych, przenośników i przemysłu morskiego, produkcji autobusów i pojazdów ciężarowych, a także inżynierii mechanicznej. Dostarczamy nowe produkty i części zamienne, świadczymy serwis gwarancyjny oraz skutecznie doradzamy naszym Klientom w zakresie najlepszych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb biznesowych.

Axel johnson international

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy przemysłowej.

W 2017 roku grupa IOW dołączyła do AXEL JOHNSON INTERNATIONAL, renomowanej szwedzkiej grupy przemysłowej, obejmującej obecnie ponad 110 firm w 27 krajach, z łączną sprzedażą roczną w wysokości ponad 960 milionów Euro. Dołączenie do grupy Axel Johnson stale umacnia wysoką pozycję naszego przedsiębiorstwa w kraju i na arenie międzynarodowej oraz zapewnia profesjonalne wsparcie w obszarze dalszego rozwoju.

Axel johnson international
Szeroka oferta produktowa

Szeroka oferta produktowa

Nasza oferta to najwyższej jakości, specjalistyczny asortyment, który obejmuje m. in.: mosty napędowe, przekładnie, zamienniki momentu, sprzęgła elastyczne, silniki elektryczne kompletne układy chłodzenia, wymienniki ciepła, układy hamulcowe i akumulatory hydrauliczne bogaty asortyment z dziedziny hydrauliki siłowej oraz filtracji przemysłowej.

Ponad 25-lat doświadczenia w branży przemysłowej zaowocowało stworzeniem własnych marek produktowych, które obejmują asortyment z grupy: filtrów przemysłowych, hydrauliki siłowej oraz motoreduktorów.

Marki własne

Marka BlueLine Filtration oferuje najwyższej klasy filtry oleju, paliwa, powietrza, filtry sieciowe, filtry do zastosowań HVAC, a także separatory do kompresorów Komponenty hydrauliczne sprzedawane pod marką Amberline Hydraulics to pompy, silniki, chłodnice olejowo-powietrzne, akumulatory, zasilacze, zawory, hydrostatyczne zawory skrętu („orbitrole”) oraz akcesoria m. in: korki wlewowe, łączniki dzwonowe, wskaźniki poziomu oleju itp.
Pod marką Gearoxx dostarczamy mechaniczne przekładnie ślimakowe i silniki elektryczne, wykonane z największą starannością i z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje bezawaryjną pracę i długą żywotność urządzeń. Ponad ćwierć wieku zdobytego doświadczenia, szeroka, systematycznie poszerzająca się gama produktów oraz rosnąca liczba zadowolonych Klientów stale umacniają pozycję naszej firmy jako europejskiego lidera branży przemysłowej!

Marki własne