Filtry kabinowe

Oferujemy najwyższej jakości filtry, chętnie kupowane i wielokrotnie nagradzane przez konsumentów, czego przykładem jest np. filtr FreciousPlus Mann-Filter, któremu francuscy konsumenci przyznali tytuł Produkt Roku 2016 w kategorii samochodów osobowych. Oferujemy trzy podstawowe rodzaje filtrów kabinowych, filtry standard, z dodatkową powłoką węgla aktywnego oraz filtry FreciousPlus mann (filtry tzw. biofunkcjonalne). Filtry standard zapewniają podstawową separację czosneczek stałych z powietrza wlotowego do kabiny pasażerskiej. Filtry kabinowe węglowe w tym filtry kabinowe mann z węglem aktywnym usuwają do 95% sadzy, kurzu i innych cząsteczek stałych. Dodatkowo filtry te zapewniają skuteczną ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami, wszystko to dzięki dodatkowej warstwie węgla aktywnego. Trzecią grupą są innowacyjne filtry FreciousPlus MANN (filtry klasy premium), które dodatkowo zawierają powłokę polifenolową, dzięki temu filtry te zatrzymują ponad 95% alergenów.

Filtry kabinowe do branży motoryzacyjnej i przemysłowej

Proponujemy szeroką gamę produktów o różnych wielkościach i wymiarach oraz określonych cechach, światowej klasy firm Mann-Filter oraz BlueLine. Nasze filtry znakomicie sprawdzą się w urządzeniach i pojazdach największych marek i producentów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej, maszyn rolniczych i budowlanych, u takich producentów jak m.in. General Motors, VW Group, Chrysler, Ford, Renault, Still, Alup, Bosch, Champion, Mercedes-Benz, Fendt, Zettelmeyer, John Deere, Scania i innych. Konkretne dane dotyczące tego, jaki filtr można wykorzystać w którym modelu samochodu, znaleźć można w szczegółowych opisach produktów na kolejnych podstronach. W naszej ofercie znajduje się kilkaset różnych rodzajów filtrów kabinowych, co obejmuje ponad 99% europejskich pojazdów rolniczych, vanów, samochodów osobowych i urządzeń przemysłowych. Tak bogata oferta powoduje, że możemy zaproponować naszym Klientom filtr do niemalże każdego modelu i typu pojazdu.

Jak często wymieniać filtr kabinowy?

Standardowo przyjmuje się wymianę filtra co 15 tysięcy km lub raz na 1 rok. Poniżej parę wskazówek, jakie symptomy mogą towarzyszyć przy zatkanym filtrze, który wymaga wymiany: dziwny dźwięk, podczas włączonego nawiewu, utrzymywanie się nieprzyjemnego zapach wewnątrz kabiny, słaby przepływ powietrza, szyby często są zaparowane i ciężko je doczyścić.

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-30 z 1054

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-30 z 1054

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Ładuję...

Pomoc w doborze odpowiedniego filtra kabinowego

Jeśli nie są Państwo zdecydowani lub pewni, który filtr kabinowy będzie najbardziej odpowiedni do Państwa modelu urządzenia lub auta, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – chętnie doradzimy i wskażemy najlepsze rozwiązanie. Filtry kabinowe dostępne w naszej ofercie posiadają doskonałe właściwości przeciwalergiczne i przeciwbakteryjne. Chronią pasażerów i kierowców przed bakteriami, pleśnią i alergenami. Pochłaniają niemal 100% alergenów, jak również o ponad 95% zmniejszają rozwój pleśni. Problem alergenów i pylących roślin jest nie tylko kłopotliwy, nieprzyjemny i – niestety – coraz bardziej powszechny, ale szczególnie niebezpieczny przede wszystkim dla kierowców podczas jazdy samochodem. Napady kichania, kaszel i łzawiące oczy, bóle głowy a nawet ataki astmy za kierownicą mogą skutkować utratą koncentracji i panowania nad pojazdem, a w efekcie groźnym wypadkiem. Filtry Mann-Filter oraz BlueLine z naszej oferty zapewniają doskonałą ochronę przed mikrocząsteczkami kurzu, rdzy i pyłów o średnicy nawet 1 mikrometra, które przenikają do wnętrza aut i innych maszyn czy pojazdów. Te niebezpieczne pyłki mogą przenikać do dróg oddechowych, skutkując kłopotami z oddychaniem a nawet niebezpiecznymi chorobami. Dodatkowo warstwa aktywnego węgla w filtrach pochłania szkodliwe gazy m.in. ozon, dwutlenek siarki oraz tlenki azotu) i nieprzyjemne zapachy. Filtry kabinowe oferują właściwą ochronę przeciw dostaniu się do wnętrz pojazdów także pyłków roślin i drzew, zwiększając w ten sposób możliwość swobodnego oddychania, co jest szczególnie istotne dla bezpiecznej jazdy. Filtry z naszego asortymentu charakteryzują się ciekawym wzornictwem oraz – co najważniejsze – zastosowaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu rzetelnych informacji i pomogą w wyborze filtra najbardziej odpowiedniego do Państwa zapotrzebowań i pojazdów.