Filtry przemysłowe

Rodzaje filtrów przemysłowych?

Filtry dla przemysłu dostępne w naszej ofercie możemy podzielić m.in.: na filtry HVAC o różnych klasach filtracji, patronowe, procesowe oraz filtry hydrauliczne dla przemysłu. Ponadto w naszym B2B prezentujemy: kompletne filtry powietrza w tym wkłady filtrów powietrza, kabinowe, filtry cieczy, oleju, paliwa, hydrauliczne filtry wysokociśnieniowe, separatory, filtry do wentylacji i klimatyzacji, filtry hepa, filtry szczelinowe, specjalistyczne oraz akcesoria do filtrów przemysłowych. Na życzenie naszych klientów przygotowujemy i dostarczamy indywidualne rozwiązania filtracyjne. Nasza oferta B2B stale powiększa się o nowe pozycje. Nie wszystkie rodzaje filtrów przemysłowych zostały wymienione w ofercie, wybór filtrów znacznie wykracza poza standardowe rozwiązania. W celu dobrania odpowiedniego produktu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Branże używające filtry przemysłowe?

Filtry przemysłowe wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu. Nasi klienci stanowią bardzo szeroką paletę od lokalnych po globalne światowe firmy, które głównie są producentami w sektorach inżynierii mechanicznej, maszyn budowlanych, kopalnianych, rolniczych, przemysłu morskiego, kolejowych, przenośnikowych, pojazdów ciężarowych, autobusów, produkcji przemysłowej oraz wszelkiego typu inne branże używające filtrów przemysłowych. Dostarczamy zarówno nowe rozwiązania jak i zapewniamy serwis, oraz części zamienne dla naszych klientów. W odniesieniu do filtracji przemysłowej zapewniamy duże stany magazynowe czy to dla producentów OEM czy klientów indywidualnych.

Producenci filtrów przemysłowych w ofercie B2B

W ofercie najwyższej jakości filtry MANN FILTER (Bogaty asortyment filtrów dla przemysłu w tym wkładów filtrów powietrza, które charakteryzują się wysoką jakością i dużą dokładnością filtracji), Donaldson (Popularny producent, który dostarcza wysokiej jakości filtry przemysłowe dla szerokie grupy odbiorców na całym świecie. Zasłynął z zaprojektowania pierwszego filtra do filtracji powietrza, wykorzystywanego w ciągnikach rolniczych), BlueLine Filtration (filtry przemysłowe blueline filtration, są produktami sprzedawanymi pod naszą własną marką - Marka, która zdobywająca coraz większe zaufanie wśród naszych klientów. Produkty to między innymi: systemy filtracji powietrza, filtry wentylacyjne, filtry hydrauliczne, membranowe wkłady filtracyjne i wiele więcej. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką dokładnością filtracji), Wix Filters (Znany i ceniony amerykański producent filtrów, obecnie należący do globalnego koncernu MANN+HUMMEL, który dostarcza produkty do wielu gałęzi przemysłu na całym świecie), Ikron (Główny asortyment tego producenta to wysokiej jakości filtry oleju hydraulicznego), Filtration Group (dostarcza specjalistyczne filtry zapewniające wysoką efektywność procesów w wielu branżach przemysłowych m.in.: systemy filtracji powietrza, filtry mgły olejowej, filtry automatyczne, filtry przeznaczone do filtracji płynów w tym oczyszczania wody oraz filtracji olejów). Na wszystkich producentów filtrów przemysłowych wymienionych w naszej ofercie, staramy się utrzymywać wysokie sany magazynowe.

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-30 z 16859

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-30 z 16859

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Ładuję...

Zastosowanie filtrów przemysłowych?

Z naszej oferty filtry przemysłowe wykorzystywane są m.in. do: kompresorów ( filtry do sprężarek) Posiadamy szeroki wybór filtrów, które znajdują zastosowanie w filtracji sprężonego powietrza wykorzystywanych w sprężarkach przemysłowych - mobilnych oraz stacjonarnych. Rozwiązania, które dostarczmy znajdują zastosowanie w szerokiej grupie producentów kompresorów, wyróżnić trzeba producentów takich jak: Atlas Copco, Atmos, Alup, Airpress, Becker, Boge, Ceccatto - to tylko część producentów, która należy do działu filtracji sprężonego powietrza. Systemy filtracji do maszyn wykorzystywanych w górnictwie - Stanowią kolejną z silnie rozwiniętych dziedzin filtracji w IOW TRADE. Jest to jedna z najbardziej wymagających grup odbiorców filtrów, ze względu na trudne warunki wynikające z dużego zapylenia powietrza, wysokiej temperatury czy zwyczajnie ograniczonych warunków przestrzeni pracy. Tylko sprawdzone systemy filtracyjne od zaufanych i znanych producentów, które posiadamy w swojej ofercie zapewniają niezawodną prace w tak trudnych warunkach. Posiadamy duże doświadczenie w dostarczaniu gotowych rozwiązań filtracyjnych jak i wkładów wymiennych stosowanych w maszynach i urządzeniach wykorzystywanych w przemyśle górniczym. Filtry do maszyn rolniczych i budowlanych - filtracja przemysłowa do maszyn budowlanych i maszyn rolniczych dostępne są w szerokiej ofercie produktowej, na którą składają się m.in.: kompletne filtry powietrza, filtry: paliwa, oleju, kabinowe oraz filtry hydrauliczne dla przemysłu. Posiadamy szeroki asortyment filtrów do maszyn budowanych znanych i cenionych marek na całym świecie. Nasza oferta filtrów przemysłowych jest zdecydowanie bogatsza. Prezentowane przykłady zastosowania filtrów przemysłowych to tylko niewielka część całej grupy docelowej.

Filtry powietrza do klimatyzacji i wentylacji - systemy filtracji powietrza

Oferujemy wysokiej jakości filtry przemysłowe do klimatyzacji i wentylacji , które są nieodłącznym elementem każdej dziedziny przemysłu w tym: filtry panelowe, filtry koszowe, filtry kieszeniowe, filtry kasetowe, filtry kompaktowe oraz potocznie nazywane "filtry workowe"- dodatkowo oferujemy maty filtracyjne w rolkach i na metry o różnych klasach filtracji, Pianki PPI, które mogą służyć do filtracji płynów, w tym asortymencie oferujemy również - filtry przemysłowe blueline filtration. Filtry patronowe są kolejnym rodzajem filtrów jaki proponujemy w różnych opcjach: PTFE, antystatyczne czy oleofobowe, w różnych opcjach rozmiarowych w zależności od wymagań. Nasza oferta zapewnia szeroki zakres zastosowań. Prezentowana oferta filtrów przemysłowych HVAC jest znacznie bogatsza, dlatego zachęcamy do kontaktu.