Filtry kabinowe standard

Filtry kabinowe standard są to filtry, które zapewniają podstawową separację cząsteczek stałych powietrza wlotowego dostarczanego do kabiny pasażerskiej pojazdu. W ofercie posiadamy bogatą ofertę znanych i cenionych marek, które cechuje wysoka jakość produktów m.in.: mann filter, Donaldson, WIX i BlueLine Filtration. Filtry kabinowe standard, które oferowane są w naszym B2B blokują prawie 100% drobnych cząsteczek, dzięki czemu można cieszyć się czystszym powietrzem wewnątrz przestrzeni pasażerskiej. Filtr zapobiega również w gromadzeniu się brudu wewnątrz układu klimatyzacji, co korzystnie wpływa na jego żywotność.

Co trzeba wiedzieć o wymianie filtrów kabinowych?

Wymiana filtra kabinowego jest niezbędna do utrzymania czystości powietrza w pojeździe. Powinno odbywa się to w ramach regularnego serwisu pojazdu. Filtry kabinowe należy wymieniać raz w roku lub co 15 000 km. Po czym można poznać, że filtr może już wymagać wymiany? Utrzymanie się nieprzyjemnego zapachu powietrza w przestrzeni pasażerskiej, słaby przepływ powietrza – oznaka zapchanego filtra, częste parowanie szyb.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą filtrów dostępnych w naszej platformie B2B, nie wszystkie produkty są opublikowane, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu dobrania odpowiedniego filtra.

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-30 z 671

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-30 z 671

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Ładuję...