Marki w B2B IOW TRADE

 

Marki w B2B IOW TRADE, to bogata oferta produktów z działu hydrauliki siłowej, filtracji przemysłowej i napędów przemysłowych. Na platformie B2B opublikowane jest tylko cześć produktów dostępna w naszej ofercie, dlatego wszystkich zaineresowanych produktami zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Marki IOW TRADE - Amberline Hydraulics | BlueLine Filtration | Gearoxx

Amberline Hydraulics obejmuje szereg produktów hydrauliki siłowej, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Produkty to m.in.: pompy i silniki hydrauliczne, orbitrole, chłodnice olejowo-powietrzne, akumulatory hydrauliczne, zasilacze hydrauliczne, zawory i szereg akcesoriów. BlueLine Filtration kolejna grupa produktów sprzedawana pod naszą własną marką, z grupy filtrów przemysłowych, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów i jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku filtrów przemysłowym. Produkty z tej grupy to m.in.: Filtry oleju, paliwa, filtry kabinowe, maty filtracyjne, filtry hydrauliczne, filtry do wentylacji oraz klimatyzacji, separatory, filtry patronowe oraz filtry o zastosowaniu specjalistycznym. Gearoxx bogata oferta przekładni ślimakowych i silników elektrycznych z szeregiem akcesoriów potrzebnych do realizacji wymagających projektów.

Pozostałe marki znane i cenione na całym świecie w ofercie IOW TRADE

Marki w kategorii filtry przemysłowe to m.in.: MANN FILTER | WIX FIlters | Ikron | Filtration Group | Donaldson

MANN FILTER światowy lider filtracji przemysłowej, który dysponuje wieloma innowacyjnymi produktami. Produkty MANN FILTER cieszą się bardzo dużą popularnością w wielu segmentach przemysłu. Donaldson kolejny światowy producent filtrów przemysłowych, z szeregiem innowacyjnych rozwiązań filtracyjnych. Produkty Donaldson są również znane i cenione na całym świecie. Marka WIX FIlters jest częścią MANN+HUMMEL, globalnego producenta filtrów, to również bogata oferta filtrów przemysłowych oraz filtrów z grupy automotive. Ikron znana i ceniona włoska marka, która specjalizuje się w filtrach hydraulicznych, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Filtration Group, dawniej MAHLE międzynarodowy koncern filtracji przemysłowej z szeregiem innowacyjnych rozwiązań.

Marki w kategorii Hydraulika siłowa to m.in.: Walvoil | Casappa | Dana Brevini | SAIP | AKG | IKRON

Walvoil jest to włoski producent, który oferuje wysokiej jakości produktów z grupy hydrauliki siłowej. W grupie produktów można znaleźć m.in. zawory, rozdzielacze hydrauliczne, sterowniki i elementy elektroniczne w tym system PHC. Casappa kolejny włoski producent, specjalizujący się w produkcji pompach i silników hydraulicznych, która cechuje najwyższa jakość i niezawodność pracy w trudnych warunkach. Dana Brevini światowy producent hydraulik siłowej, w ofercie można znaleźć m.in.: szereg zaworów hydraulicznych, silniki oraz pompy hydrauliczne, rozdzielacze oraz zasilacze hydrauliczne. SAIP producent wysokiej jakości akumulatorów hydraulicznych. AKG znany i ceniony producent chłodnic olejowo-powietrznych i układów chłodzenia.

Marki w kategorii Napędy przemysłowe to m.in.: Varvel | REXNORD | CENTA

Varvel znany włoski producent, który przedstawia bogatą ofertę przekładni przemysłowych w ofercie m.in.: przekładnie ślimakowe, przekładnie walcowe, przekładnie walcowo-stożkowe, przekładnie planetarne oraz wariatory. CENTA Producent wysokiej jakości sprzęgieł elastycznych i wałów napędowych. Produkty Centa można znaleźć w przemyśle, w kolei, w transporcie, w energetyce i elektrowniach wiatrowych. REXNORD marka oferująca m.in.: sprzęgła elastyczne, oponowe, zębate oraz przeciążeniowe, pierścienie rozprężno-zaciskowe oraz łańcuch sworzniowe


Oferta Platformy B2B stale powiększa się o nowe pozycje. Wszystkich zainteresowanych markami/produktami wymienionymi w ofercie zachęcamy do kontaktu ponieważ szereg produktów dostępnych od ręki nie jest jeszcze dostępna na Platformie B2B!

Marki w B2B IOW TRADE